دریافت فایل{کتاب پول پول پول پول پول}

کتاب پول پول پول پول پول|دی کِی/دریافت فایل/41015272|dk|بدست آوردن کار مناسب بدون پارتی,بدست آوردن کار مناسب بدون تحصیلات بالا,کسب و کار خانگی,کسب درآمد بدون سرمایه اولیه,عصر اطلاعات,بدست آوردن پول زیاد در زمان کمتر,طریقه جدید کسب درآمد,دانلود کتاب,دانلود رایگان,پیام آوران موج نو کتاب,علی صباغی,جان میلتون فاگ,پول پول پول پول پول,کتاب پول پول پول پول پول
مشخصات فایل مورد نظر در مورد کتاب پول پول پول پول پول آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

پول پول پول پول پول

زمانه تغییر کرده است. دوره مشاغل ثابت و مادام العمر سپری شده است.

عصر صنعتی تمام شده و عصر اطلاعات است.کسب درآمد بدون سرمایه اولیه !!!بدست آوردن کار مناسب بدون پارتی !!!بدست آوردن کار مناسب بدون تحصیلات بالابدست آوردن کار مناسب بدون تحصیلات بالا !!!
هر روز شاهد اخراج بسیاری ار کارگران و کارمندان هستیم.
سوالی که امروز فکر جوانان ما را بخود مشغول کرده است این است :
آیا دیگر به چتر حمایتی دولت ها می توان اعتماد کرد در حالیکه آنها خود در هزارتوی هزاره جدید گم شده اند؟
ما دیگر نمیتوانیم به سبک پدرانمان کار و زندگی کنیم.آنها بازماندگان دوران صنعتی هستند و ما فرزندان عصر اطلاعات!
آیا راه حل پیدا کردن کسب و کار را در تحصیلات بالا می دانید؟آیا فکر می کنید کارمند دولت بشوید شغل خوبی پیدا کرده اید؟آیا آرزو دارید در یک کارخانه صنعتی یا یک نهاد دولتی مشغول به کار شوید؟ما به شما میگوییم که نه ! کوچک فکر کرده اید. آرزوهایتان کوچک است؟
شما با مطالعه این کتاب شگفت انگیز دریچه ای نوین و تازه به روی خود باز می کنید و دچار دگرگونی عمیقی می شویدبه خودباوری می رسید و یاد می گیرید بزرگ فکر کنید، بزرگ آرزو کنید و بزرگ کسب کنید.این کتاب به شما طریقه جدید کسب و کار را نشان می دهد.طریقه جدید بدست آوردن پول زیاد در زمان کمتراین کتاب به شما می گوید چگونه آرزوهای بزرگ خود را به حقیقت مبدل کنید.از گفته های اصولی کتاب این است که به هر آنچه فکر می کنید می رسید.این کتاب به شما میگوید که باورهای زیر همه صحیح هستند و راه رسیدن به آنها را نشان میدهد:سنگ بزرگ نشانه بزرگ زدن است.پا را از گلیم خود درازتر کنید. بزرگتر فکر کنید.خواهی نشوی همرنگ رسوای جماعت شو .اگه نمیخواهی مثل بقیه باشی اگر دوست داری موفق باشی باید متفاوت باشی و این تفاوت شما را از بقیه جدا می کند. ممکن است شما را عجیب جلوه دهد ولی حساب بانکی شما هم با بقیه متفاوت می شود.درآمد شما هم عجیب خواهد شد.
این محصول منحصرا در این فروشگاه موجود است و در انحصار این فروشگاه است.محصول بسیار ویژه اگر بخرید وارد عصر جدید کسب درآمد شده اید و موفقیت شما تضمینی است.ما موفقیت شما را تضمین می کنیم. ایمیل من ضمیمه فایل دانلودی شده است برای داشتن ارتباط و فهم بهتر روش جدید کسب درآمد بدون سرمایه و تحصیلات و پارتی با من مکاتبه نمایید.

بدست آوردن کار مناسب بدون تحصیلات بالا


مطالب دیگر:
🔥پاورپوینت هوشبرهای وریدی🔥کتاب اقتصاد فرهنگ تالیف دکتر محمدمهدی مظاهری و دکتر علی رشیدپور🔥پاورپوینت مردم نگاری🔥UNDERSTANDING LANGUAGE TEACHING🔥فایل های pdf درس حفاظت پیشرفته در سیستم های قدرت دکتر صادقی راد🔥نظریه رشد شناختی ویگوتسکی و نظریه رشد شناختی برونر درس روان شناسی تربیتی🔥پاورپوینت ارتباط بین پزشک و بیمار🔥خلاصه کتاب چارچوبی تحلیلی برای بررسی‌ سیاست خارجی ج.ا.ا نوشته پروفسور رمضانی🔥کارتحقیقی ارث زوج و زوجه در حقوق ایران🔥کارتحقیقی معاملات صغیر در حقوق ایران🔥بررسی ارزش های اخلاقی قرآن🔥پایان نامه بررسی مقایسه کار و اشتغال در سیره پیامبر با جامعه کنونی ایران🔥پایان نامه بررسی نقش امید و آرزو در رفتارهای اجتماعی مردم شهرستان بم🔥بررسی تامین بهداشت روانی از دیدگاه اسلام🔥تاثیر تنبیه در آموزش و یادگیری دانش آموزان🔥بررسی جایگاه توسل در بین زنان🔥بررسی رضایت شغلی و سلامت روانی آموزگاران مدارس عادی و غیرانتفاعی شهرستان بم🔥پرسشنامه بررسی رفتار خرید گذری مشتریان در فروشگاه های تخصصی و سوپرمارکت های بزرگ🔥پرسشنامه بررسی تأثیر روانی ادراکی و درگیری ذهنی پایدار بر درگیری ذهنی موقعیتی در خریدهای آنلاین🔥پرسشنامه بررسی رابطه تعهد مبتنی بر آسیب پذیری در کسب و کار با وفاداری مشتریان در صنعت بیمه🔥پرسشنامه تطبیق شیوه های منابع تأمین کننده مالی سازمان صداوسیما با ویژگی های اقتصاد مقاومتی🔥پرسشنامه بررسی نقش دانش ذهنی محصول بر انتخاب ویژگی های محصول🔥پرسشنامه بررسی تاثیر عوامل موثر بر رضایت از بانکداری الکترونیک🔥پرسشنامه عوامل موثر بر درک مصرف کنندگان از پرداخت های الکترونیکی بانک🔥پرسشنامه بررسی تاثیر ابعاد کیفیت خدمات بانکی مبتنی برفناوری بر رضایت مشتری و وفاداری مشتریان